Trasformačně terapeutický žlutooranžový kalcit 2ks

855 

2x žlutooranžový kalcit určený k autoterapii s přidanou energií od Tiny Energy.

Tento je určen ke zpracování bloků v solární čakře, k propuštění pocitů a emocí z dětství, k opravě duchovní DNA a zároveň k nastavení sebelásky. Energeticky je propojen s žaludkem, žlučníkem a játry.

Kalcit podporuje aktuální transformační energie tím, že propojuje srdce a mozek, nastavuje nové vzorce chování a podporuje změnu vědomí. Otevírá srdce a srdeční čakru a nastavuje harmonii ve vaší duši. Dodává sebedůvěru, napomáhá rozhodnému chování a jednání, podporuje schopnost překonávat překážky a dosahovat vytčených cílů. Uklidňuje při pocitech neklidu, zklidňuje nežádoucí výbušné chování. Harmonizuje vaši duši při pocitech napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností.

Působí blahodárně na střevní flóru a kůži. Působí rovněž na kosti, klouby a imunitní systém.

Spojuje Vás s nejvyšším vědomím a urychluje transformaci.

 

 

 

 

Popis

Jakýkoliv kámen je sám o sobě živou bytostí. Má svou energii, svou osobitou vibraci a svůj úkol na této planetě. Tento překrásný nerost Bůh stvořil, aby svou krásou a svou silou transformoval bytosti na Zemi. Je plně spojen se sedmou čakrou a pokud jej milujete, propojí se s Vámi a pomůže Vám převibrovat do vyšších dimenzí. Zároveň má svůj vlastní program, který se naladí na Vaši vibraci, opraví poškozené vzorce a otevře ve Vás tu nejkrásnější a nejsilnější transformační energii, energii “Lásky v nejvyšším vědomí.”