Super transformační sada – transformace ve vztazích (2x ametyst, 2x kalcit, srdíčko ametyst)

1,950 

V sadě jsou 2 kusy ametystových drůz vhodných k autoterapii a k tomu srdíčko z ametystu. Součástí sady jsou navíc 2 kusy smaragdových kalcitů.

Ametysty se umístí na 1. a 7 čakru a 2 ks kalcitů na srdeční čakru.

 

Tato autoterapie je chráněna značkou Tina Energy® Záruka Energie

Popis

Ametyst  je především transformačním kamenem. Pomůže nám vyladit naše energie do čistoty. Učí nás pokoře a důvěře v Boha. Jeho vibrace transformují a navozují stav, v němž se rozplynou starosti, strach i zloba a duše se může otevřít poznání sebe sama. Ametyst ukotvuje transformační energie ve hmotě. Je symbolem transformace duše. Pokud je ametyst umístěn na temeno hlavy a na oblast první čakry,  pak prochází velmi silná transformační energie celým Vaším energetickým systémem. Třetí ametyst si dejte na srdce.

Kalcit podporuje aktuální transformační energie tím, že propojuje srdce a mozek, nastavuje nové vzorce chování a podporuje změnu vědomí. Otevírá srdce a srdeční čakru a nastavuje harmonii ve vaší duši. Dodává sebedůvěru, napomáhá rozhodnému chování a jednání, podporuje schopnost překonávat překážky a dosahovat vytčených cílů. Uklidňuje při pocitech neklidu, zklidňuje nežádoucí výbušné chování. Harmonizuje vaši duši při pocitech napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností.

Působí blahodárně na střevní flóru a kůži. Působí rovněž na kosti, klouby a imunitní systém.

Spojuje Vás s nejvyšším vědomím a urychluje transformaci.