Trasformačně terapeutický Křišťál

550 

Tento křišťál bude Vaším průvodcem. Pokud se s ním propojíte, naladí se na Vaše srdce a dá impulz k probuzení světelné buňky, která je nositelem původní informace o zrození a je v ní uložena “Láska v nejvyšším vědomí”. Tato informace je v každém srdci a stačí ji pouze probudit k životu. Vložila jsem do tohoto překrásného nerostu tuto informaci skrze své otevřené srdce.

Krásný nebroušený surový křišťál, cca 10- 15 cm v průměru. Křišťál je silný energetický zářič, pohlcuje negativní energie, čistí prostory a zvyšuje vibrace.

Popis

Křišťál je symbolem světla na Zemi, očišťuje i léčí. Je to zrcadlo naší duše, díky němu se naše energie harmonizuje a sílí. Je nositelem všech barev duhy, propojuje nás s podstatou naší duše a s Nejvyšším vědomím. Je pomocníkem při odstraňování karmických zátěží, učí nás vidět pravdu v Nejvyšším vědomí a pochopit ji. Ať už ho používáme jako kouli na podporu jasnovidění či jasnocítění, siderické kyvadlo, nebo jako krystal či oblázek k podnícení inspirace a intuice, vždy působí jako protiklad všeho temného, zlého a negativního.Je průvodcem a ochráncem naší duše při meditacích a na cestách do jiných světů. Jeho léčebné účinky jsou velice široké. Čistí, chrání a harmonizuje naše energetická pole, odstraňuje bloky v energetickém systému a nabíjí nás novou energií.