Natural Tone Hojivý gel při spáleninách s Aloe Vera BIO (177 ml)

249 

Katalogové číslo: 2976 Kategorie: Štítek:

Popis

Sleva za blížící se datum expirace 3/2019.
Když už jste se na slunci spálili, chce to ještě více péče, než předtím. Jednak to bolí, jednak je kůže orgánem, který obsahuje v těle nejvíce vody (popáleninami ji ztrácí) a v uvozovkách lze říci, že kůží také dýcháme. Proto je dobré se nespálit. Ale když už, tak si dejte maximální péči. 100% přírodní hojivý gel od Natural Tone vám pomůže postavit se zase na nohy (a navíc rychle).
Složení je navíc unikátní v tom, že je velmi jednoduché a k tomu vysoce kvalitní. Má jen minimální obsah látek, které jsou z přírodních surovin, ale jsou procesované. Základ složení jsou jen čisté oleje a extrakty. Moc takových nenajdete!

Opalovací krémy Natural Tone mají šetrné složení, díky kterému jsou kromě všeho dalšího i bezpečné pro korálové útesy. Můžete se tedy nejen i opalovat, ale i koupat bez výčitek svědomí – neubližujete ani sobě, ani přírodě kolem.


Podrobnosti:

Podíl přírodních surovin 100 %
Země původu Vyrobeno v USA
Složení Aloe (Vera) Barbadensis Leaf Juice Extract* (extrakt ze šťávy listů aloe vera), Camellia Sinensis Leaf Extract (extrakt z listů zeleného čaje)*, Symphytum Officinale Leaf Extract (extrakt z listů kostivalu)*, Mahonia Aquilfolium Root Extract (extrakt z listů mahónie cesmínolisté)*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (extrakt z listů rozmarýny)*, Lavandula Angustifolia Flower Extract (extrakt z levandulových květů)*, Citrus Grandis Seed Extract (extrakt z grapefruitových jader)*, Hamamelis Virginiana Leaf Extract (extrakt z listů vilínu)*, Cucumis Sativus Fruit Extract (extrakt z okurky)*, Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej), Eucalyptus Oil, Denatured Alcohol, Leucidal, Allantoin, Tea Tree Oil (tea tree olej), Menthol, Sclerolium Gum. * = z kontrolovaného ekologického zemědělství


Objem 177 ml