Dárkový poukaz: Buď konečně sama sebou!

333 

Tento videoseminář je v on-line verzi.
Zakoupením získáte unikátní kód ke spuštění videa.

 

“Buď konečně sama sebou!”

Cena pro Slovensko a EU je 17 Euro.

Kategorie: Štítek:

Popis

Video kurz, který v ženě probouzí její přirozenou krásu a její ženské energie, který vám dává možnost, sama sebe milovat, začít žít znovu a jinak. Je to unikátní video návod, jak zpracovat sama sebe, jak si odpustit, jak správně meditovat na toto téma. Jak změnit způsob svého myšlení. Jak být sama sebou a jak si dopřát vše, po čem Vaše duše touží.

Tento seminář se natáčel na několika překrásných a velmi silně transformačních místech s energií, která byla vždy pečlivě vybrána k danému tématu.

Nejprve vám v krátké přednášce povím, jak fungují energie. Co je potřeba změnit, aby jste se milovala. Nemusíte se ničeho bát. Provedu vás minulostí a společně budeme odpouštět. Pak vás povedu nádhernou řízenou meditací, která vás bude provázet, stejně jako odpuštění, afirmace a změna myšlení po celých 30 dní Vaší transformace.

Tento webinář jsem ve spolupráci s panem kameramanem Petrem Nebeským natočila proto, aby každá žena v ČR i po celém světě – mohla změnit sama sebe a svou realitu za 30 dní.

Pokud skutečně budete na sobě pracovat denně po celý 1 měsíc, pak se Vám změní celý život a to už stojí za trochu energie.