Osobní transformační průvodce řečí čísel

1,222 

Kompletní návod pro Vaši transformaci skrze transformační čísla ve všech oblastech vašeho života. Rozbor dat a čísel, která jsou pro Vás důležitá. Formou hlasové zprávy v aplikaci Whats up, nebo jako hlasová zpráva na email. (Není se čeho bát stačí základní Windows přehrávač). Omlouvám se, ale pro mimořádný zájem se na rozbor čeká zhruba 3 -4 týdny! Děkuji za pochopení, dělám co mohu.

Kategorie:

Popis

Máte-li zájem o rozbor do poznámky k objednávce tohoto průvodce napište pro Vás důležitá čísla a data s popisem o jaké datum jde. Rozbor vám zašlu na email ihned po zpracování, které trvá, pro velký zájem cca 3-4 týdny .
  • datum svatby, rozvodu, rozchodu
  • svátek
  • datum narození
  • čísla která často vídáte 
  • případně data, která se vážou k vašim vztahům obecně

Nejedná se o klasickou numerologii. Je to výklad transformačních čísel, která jsou pod evropskou ochrannou známkou  Tina Energy® Záruka energie.

Rozhodla jsem se pro transformaci naplno využívat nástroje, které mi přišly jako dar a přenastavit svůj dosavadní způsob práce. Proto místo telefonických konzultací budu dělat kompletní hlasové rozbory Vaší duše skrze “Transformační čísla”. Rozbor Vám přijde buď jako hlasová zpráva na email, kterou otevřete v jakémkoliv běžném přehrávači v PC a nebo jako hlasová zpráva na Whats up.

Rozbor se týká data narození a všech důležitých dat,která Vás celý život provázejí, včetně čísel která vídáte neustále dokola (např. na hodinách, SPZ apod.). 

Lze aplikovat na všechny oblasti života i vztahy, práci a rodinu.