Ametystový svícen na čajovou svíčku

599 

Tento kámen pomůže nám vyladit naše energie a energie prostoru ve kterém žijeme do čistoty. Učí nás pokoře a důvěře v Boha. Jeho vibrace transformují a navozují stav, v němž se rozplynou starosti, strach i zloba a duše se může otevřít poznání sebe sama. Ametyst ukotvuje transformační energie ve hmotě. Nádherný svícen z pravého ametystu.

Velikost cca 15 cm.

Popis

Čistota životního prostoru a energií v něm je přímo úměrná Vaší transformaci. Jakmile nemáte čisté energie v prostředí, kde žijete, Vaše transformace se zpomaluje. Proto je velmi důležité očistit energeticky Váš dům, byt, kancelář apod.  Ametyst je sám o sobě transformačním kamenem. Je symbolem transformace duše. Já jsem tento kámen navíc obohatila energií “Lásky v nejvyšším vědomí”. Tím se jeho energie mnohonásobně a umocnila.

Tento kámen pomůže nám vyladit naše energie a energie prostoru ve kterém žijeme do čistoty. Učí nás pokoře a důvěře v Boha. Jeho vibrace transformují a navozují stav, v němž se rozplynou starosti, strach i zloba a duše se může otevřít poznání sebe sama. Ametyst ukotvuje transformační energie ve hmotě.