Sada na harmonizaci a čištění vody (Barel 5L, šungit 0,5kg a pyramida z křišťálu)

1,599 

V sadě se nachází

  1. Šungit 500 g na přípravu 5 litrů čišté a zharmonizivané vody.
  2. Pyramida vybroušená z pravého horského brazilského křišťálu 25×25 mm, která dodá vysokovibrační energie.
  3. Ručně vyráběný skleněný barel s obsahem vody 5litrů s praktickým kohoutkem a klip uzávěrem, je vhodný na přípravu šungitové vody.

Popis

Šungit s přidanou energií od Tiny Energy pomáhá vibrovat do vyšších vibrací. Šungitová voda je úžasný, naprosto přírodní nápoj bez jakékoliv chemie, který získáte úpravou jakékoliv vody z kohoutku, 500g šungitové drti je vhodné pro 5 litrů vody. Používejte pouze skleněné nádoby!!!

A jak si připravíme šungitovou vodu? Šungitovou drť propláchneme a nasypeme do 3 litrové skleněné nádoby, dolijeme vodou z kohoutku a necháme 24 hodin odstát. Potom pijeme nebo použijeme k vaření. Již po jednom měsíci pití této vody pocítíte změnu. Trvanlivost šungitu je cca 3-6 měsíců, poté je nutno vyměnit ho za nový. Já mám studniční vodu, která je bez šungitu velmi tvrdá a nemá moc dobrou chuť. Jakmile použiji šungit, voda je čirá a navíc chutná úplně jinak. Od doby, co jej používám, mám nádhernou čistou pleť a cítím se velmi dobře.

Šungitová voda je úžasný, naprosto přírodní nápoj bez jakékoliv chemie, který získáte úpravou jakékoliv vody z kohoutku, 200g šungitové drti je vhodné pro 1,8 -2 litry vody. Používejte pouze skleněné nádoby!!!

Tento zázračný kámen, jemuž já říkám “ ZÁZRAK Z KARÉLIE“, byl pojmenován podle Karelské vesnice Šunga na břehu Oněžského jezera.  Právě zde byl kámen v roce 1887 poprvé objeven. Zázračné vlastnosti zdejších pramenů vyvěrajících z horninových vrstev však byly známy už mnohem dříve.

Zprávy o léčivých vlastnostech šungitu se objevily už před více než 300 lety. 

Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné. Současně soustřeďuje, obnovuje a znásobuje všechno dobré a prospěšné, jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to „čistička“, prostředek pro přeměnu negativních energií na pozitivní a životadárné.

Země původu: Karélie, Rusko/ mimo EU

Skladujte na suchém, chladném a temném místě.

Není náhradou pestré stravy a nejedná se o lék.

Ukládejte mimo dosah dětí.