PASSATA DI POMODORO 690G

42 

Granoro Passata di pomodoro (rajčatový protlak) je vyráběn z čerstvých rajčat pěstovaných a zpracovaných v Itálii. Pečlivě vybrané rajčata jsou zpracované do několika hodin po sběru. Must have na seznamu nákupu každého milovníka italské kuchyně.

 

Popis

PASSATA S CHUTÍ A VŮNÍ OPRAVDOVÝCH RAJČAT

Granoro Passata di pomodoro (rajčatový protlak) je vyráběn z čerstvých rajčat pěstovaných a zpracovaných v Itálii. Pečlivě vybrané rajčata jsou zpracované do několika hodin po sběru.

Po sklizni se čerstvé rajčata rozdrtí a vaří, aby inaktivovaly enzymy a zabránily degradaci produktu. Rajčata pak procházejí do projíždějících strojů, které odstraňují semena a kůže. Granoro Passata di pomodoro,je krémová a hladká, má velmi nízký obsah vody (tedy její hustota je 8-9 ° Brix), což ji činí vysoce hustou.Má vysoký obsah přírodního cukru. Korektory kyselosti se k jeho výrobě nepoužívají. Originální produkt, který zachovává vůni a chuť čerstvých rajčat. Vhodné ke konzumaci i pouze s pečivem.

Passata di pomodoro je balena do 690 g skleněných lahví, kalibrované množství. Stačí  pro průměrnou spotřebu čtyřčlenné rodiny. Pokud není spotřebován najednou, může být skladován v lednici několik dní.