Ebook „Super kuchařka“

199 

Dostává se k Vám nyní první díl z plánované edice, který obsahuje „cover“ verze klasických receptů převážně české kuchyně. Pokrmy jsou chuťově téměř k nerozeznání od jídel klasických, přesto jsou zdravé a plné energie. Ochutnejte mou úžasnou zdravou koprovku, vynikající špaldový knedlík nebo veganský semínkový chléb bez mouky a udělejte si svůj vlastní obrázek o tom, jak skvělá mohou být zdravá jídla v nové době.

Kategorie: Štítek:

Popis

Pokud čtete tyto řádky, vězte, že se Vám dostala do ruky výjimečná kniha od výjimečné ženy.

Tina Energy (nar. 1980 vlastním jménem Martina Jelínková), totiž takovou výjimečnou ženou opravdu je a vše, co vytvoří, nemůže být jiné než výjimečné. Tinka prošla v životě mnoha profesemi a životními peripetiemi. Většina z nás by pouze nabírala zkušenosti, Tina ovšem vše, čím prošla, sama kreativně a s energií sobě vlastní obohatila, či dokonce sama přetvořila. Nejinak je tomu s vařením a kuchyní. Kdo někdy zažil Tininy terapie nebo semináře, ví, že po setkání s ní se lidé mění. Není tomu jinak ani tehdy, pokud se s ní učíte vařit. Vše tvoří v napojení na energii Zdroje, tzv. „na první dobrou“, ve strhujícím tempu a je to báječné a zdravé.

Super kuchařka je knihou, která Vám pomůže udělat krok od dnešní tradiční kuchyně ke zdraví prospěšné výživě, aniž by Vás děsila škatulkami, složitostmi přípravy, či vysokými cenami vstupních surovin.

Jsou v ní i tradiční recepty české i zahraniční kuchyně přeměněné v jejich zdravé verze.

Dobrou chuť  ? M.K.