Roční členský příspěvek pro rok 2019 “skyenergytv”

999 

Vážení čtenáři a diváci webu “skyenergytv.cz”, naše stránky udělaly za rok 2018 obrovský krok kupředu. Zaplnily se množstvím těch nejaktuálnějších informací o probíhající transformaci planety. Každý týden Vám přinášíme pravidelné týdenní shrnutí minulého týdne a prognózu na týden příští, každý den můžete sledovat pravidelná denní poselství ve formě videí, číst nové články o transformaci a několikrát denně i nejaktuálnější informace o tom, co se právě odehrává v energoinformačním poli planety.

Abychom mohli „skyenergytv“ udržet i pro další období a energii vloženou do stránek alespoň v nějaké rozumné míře vyrovnat, rozhodli jsme se spustit nový systém financování stránek, na kterém se můžete podílet i Vy.

Popis

Vážení čtenáři a diváci webu “skyenergytv.cz”,

naše stránky udělaly za rok 2018 obrovský krok kupředu. Zaplnily se množstvím těch nejaktuálnějších informací o probíhající transformaci planety. Každý týden Vám přinášíme pravidelné týdenní shrnutí minulého týdne a prognózu na týden příští, každý den můžete sledovat pravidelná denní poselství ve formě videí, číst nové články o transformaci a několikrát denně i nejaktuálnější informace o tom, co se právě odehrává v energoinformačním poli planety. Stránky obsahují řadu rubrik z nejrůznějších oblastí života („Supermáma“, „Poradna dvojplamene“ apod.) a slouží jako rozcestník na další webové stránky, na nichž jsou pro Vás připraveny další zpravodajské informace („Transformační zpravodaj“), podrobné návody, jak na sobě pracovat („Škola transformace“), jak změnit výživu („Superkuchařka“). Výrazně stoupla sledovanost. Za tím vším stojí každodenní mnohahodinové úsilí, které vynakládáme na to, aby stránky byly opravdu aktuální, příjemné a abyste se na nich cítili dobře, stejně jako se cítíme my při jejich tvorbě.

Jak jistě víte, všechny aktuality, předpovědi a návody pro Vás přinášíme zcela zdarma a financujeme je z vlastních prostředků a z vlastních projektů.

Vážíme si také každého finančního daru, který jste nám poslali a ještě jednou za ně děkujeme.

Přes rostoucí návštěvnost stránek se bohužel nesešlo takové množství finančních prostředků (za celý rok existence webu pouhých 14 tisíc Kč), aby to alespoň částečně nahradilo naše vlastní prostředky vložené do stránek a které by umožnilo jejich další rozvoj.

Abychom mohli „skyenergytv“ udržet i pro další období a energii vloženou do stránek alespoň v nějaké rozumné míře vyrovnat, rozhodli jsme se spustit nový systém financování stránek, na kterém se můžete podílet i Vy.

Vše, co bylo doposud zdarma přístupné, zůstane pro Vás zdarma přístupné i nadále.

Tyto informace budou naším poděkováním pro ty, kteří se rozhodnou přispět našemu webu formou ročních  příspěvků.

Roční příspěvek na chod stránek pro rok 2019 bude ve výši 999 Kč (39 Eur).

Budeme samozřejmě nesmírně vděčni, pokud svoji podporu našim stránkám vyjádříte třeba i nějakou korunou navíc. Je to zcela na Vás.

Jsme velice vděčni i za každé slovo poděkování, které nám posíláte. Je to pro nás obrovská podpora a moc Vám za to děkujeme.

Věříme, že od této chvíle bude naše cesta i snažení mnohem více spojeno s každým z Vás.

                                                                  S láskou a pokorou 

                                                                                                  Vaše skyenergytv