Tina Energy®

Na těchto stránkách najdete zajímavé články, které Vám pomohou vyznat se na trhu a orientovat se ve světe Bio, Eco a trendy výrobků. Chtěli bychom Vám předat co nejvíce vlastních zkušeností, neboť ne každý Vám řekne pravdu o konkrétním výrobku, či službě.

Tina Energy je známou osobností světa nového životního stylu. Několik posledních let se plně věnovala pomoci lidem, kteří nemohli najít svou životní cestu. Na svých stránkách přinášela každodenní rady, co si počít s nesnázemi všedního dne, pořádala úspěšné semináře a napsala stovky článků. V roce 2018 také vydala svou vlastní “Super kuchařku”. V současné době se připravuje na své mateřství, proto se začala zabývat hledáním způsobů, jak skloubit roli maminky a kreativní, zaměstnané ženy- podnikatelky tak, aby všechny stránky života zůstaly v rovnováze a žádná z rolí ženy nebyla zanedbána. Také proto vznikl projekt “Super máma”.

Tento web je určený dnešním vytíženým maminkám, které si potřebují zjednodušit život.

Naše návody, rady, video recepty, triky a zlepšováky vám pomohou zvládnout vše, co potřebujete, tak, aby vám každý den zbylo trochu času i pro vás samotné.

Komu je web určený?

  • Ženám, které milují své děti, svou rodinu a nezapomínají sebe.
  • Těm, které chtějí mít doma „pohodu“ a zároveň z mateřství nemít hlavu v pejru 🙂
  • Pro ty, které se chtějí poprat s osudem a najít způsob, jak se nezbláznit v dnešním uspěchaném světe 🙂
  • Pro všechny ženy , které se zkrátka nenechají porazit vlastním strachem a hledají způsoby …. nikoliv výmluvy 🙂

Jak se tedy stát “Super mámou” ???