Cesta dvojplamene

O tomto webu

Stejně jako si hranici svého vědomí určujeme každý sám, ani tyto stránky nemají hranici mezi fantazií a realitou. Je jen na nás, kam si dovolíme dohlédnout.

Vztahy, láska, příběhy …

Přinášíme vám příběh veliké lásky, který začal na počátku Stvoření. Příběh dvojplamene, muže a ženy, dvou částí jedné duše, která se před věky věků rozdělila, aby se nyní mohla opět spojit.

Od chvíle, kdy jsme se propojili jako dvojplamen, započala dlouhá cesta. Vystoupali jsme nejprve po stupínkách duchovního vývoje až na samotný vrchol pyramidy vědomí a pak zase slézali s baťůžkem darů poznání, zkušeností a pochopení zpět do hmotné reality. To abychom mohli onu „hmotu“, jako nejhustší energii, která nás obklopuje, prozářit energií nejvyšší, kterou jsme si sebou z naší cesty přinesli.

Naše cesta nebyla vůbec jednoduchá, ale stála za to!

Každý den nám přinášel plnou náruč fascinujících lekcí, zkušeností, pádů i vzestupů, bolestí i radostí, o které bychom se s vámi rádi na těchto stránkách podělili.

Třeba vám pomohou dojít k pochopení vaší vlastní cesty. 

Vědomý život a vědomé vztahy jsou základním stavebním kamenem lidského štěstí. Otevřeme-li svá srdce, najdeme pravdu tam, kde bychom ji nikdy nehledali. Tínka a Radek

PŘESMĚROVAT NA WEB  “CESTA DVOJPLAMENE”  KLIKNĚTE ZDE