Jeho síla a energie spočívá v úžasné a syté barvě, která má i z hlediska colorterapie blahodárné účinky na zdraví a lidskou mysl. Zelená barva v takto jasném odstínu dodává pocit klidu a harmonizuje energie.

Navnímám-li se na tento překrásný kámen, cítím velmi silnou energii, která mi přináší příjemný pocit harmonie a klidu. Cítím, jak pulzuje mým tělem a razí si cestu skrze můj energetický systém. Jelikož se momentálně nacházíme ve fázi svobodné tvorby, zkombinovala jsem sílu dvou kamenů. Granátu a zeleného tyrkysu. Málokdo ví, že zelený tyrkys probouzí tvůrčí schopnosti, a tak, jak ho vnímám já, cítím, že mě provádí portálem neomezených možností.

V kombinaci s granátem se jeho vlastnosti ještě znásobují a zároveň působí ve hmotě. Jediné, na co si musíte dát pozor, je, tuto tvořivou energii nijak neovlivňovat vlastním vědomím. Je potřeba ji nechat volně proudit a nedávat si do vědomí žádné limity a pochybnosti. V případě, že máte tyto dva náramky na ruce, snažte se být kreativní a do vědomí si nepouštějte žádné omezující vzorce chování a myšlení. Budete-li otevření, vnímaví a nenecháte-li se omezit svými nezpracovanými pocity, pak se otevře jejich tvořivá energie v plné síle.

Co se o těchto klenotech píše dále?

Zelený, nebo-li “jablíčkový” tyrkys je kamenem širokého využití a velice pestrých vlastností. Nejen, že působí blahodárně na imunitní systém, ale působí i proti zánětům a pomáhá detoxikovat organizmus, regulovat jeho kyselost a stabilizovat žaludek. Také snižuje horečky, zmírňuje bolesti hlavy, předchází migrénám, posiluje zrak, potlačuje křeče a harmonizuje meridiány.

Dokáže být vaším ochráncem, dodá vám odvahu, pomůže vám přitáhnout lásku, přátelství, peníze a štěstí.

Je také vhodný pro meditace, neboť posiluje intuici. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, neutralizuje elektromagnetický smog, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování. Přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku a přináší radost a bohatství. Patří k nejstarším drahým kamenům.

Granát je kamenem, který regeneruje organizmus a DNA, obnovuje ztracené síly, čistí krev, podporuje metabolizmus, pomáhá lepšímu vstřebávání minerálů a vitamínů. Blahodárně působí na páteř, srdce a plíce., ochraňuje i posiluje.

Je velmi silným kamenem, který přivádí velké množství energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat nepotřebné a staré vzorce myšlení a chování. Přináší sebedůvěru a odvahu. Červený granát je symbolem lásky. Je naladěn na srdeční energii, povzbuzuje sexualitu, pomáhá ovládat zlost, zejména zlost vůči sobě samým. Podporuje lásku a sexuální touhu, pomáhá nalézat cestu z krizových situací i dodat víru v lepší budoucnost. Také otevírá srdce, rozvíjí rozšířené vědomí a pomůže vám nahlédnout do paměti duše. 

Jablíčkový tyrkys- přináší radost a bohatství

 

Zdroj: www.tinaenergy.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: 

Tina Energy® Záruka energie. 

Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena.