Transformační výklad karet

Můj výklad karet slouží k diagnostice bloků z minulosti a spočívá v napojení se vědmy, či kartářky na univerzální energii v souvislosti a návaznosti na klienta.

Přes propojení jeho života, akášských záznamů, napojení se na minulé životy, prapodstatu duše, potencionál a momentální lekce k posunu klienta. Mám dovoleno uzavírat i karmické lekce, vždy individuálně se svolením Karmické rady, protože ne vždy se každý dokážeme posunout i když Duše již dávno pochopila. Výklady karet propojuji s diagnostikou energetického pole klienta. Při výkladu pracuji s klientem na několika úrovních, včetně harmonizace a čištění energií.

Tato práce je individuální a vždy odpovídá potřebám jednotlivce.

 Pozor budoucnost nevykládám – pouze minulost (situace a bloky, které nemáte zpracované) a přítomnost.

Je potřeba, aby jste pochopily, že dnešní energie už nedovolují se ptát na budoucnost. Realitu a budoucnost si tvoříte sami – svým myšlením, pocity a emocemi. A jediné, co Vám brání si stvořit dokonalou budoucnost, jsou bloky z Vaší minulosti a přítomnosti. Proto jsem se rozhodla, zpracovávat a rozpouštět, pomocí Energy Terapie ,Vaši minulost a neovlivňovat Vás výkladem karet a díváním se do budoucnosti. Je tak pokročilá doba, že vykládat budoucnost, je holý nesmysl. Pomohu Vám se rozhodnout, pokud v přítomnosti máte nějaký problém. Mohu testovat různé nabídky, např. práce, kam nastoupit apod. Do které školy dát dítě a nebo jaký dům, či byt koupit, teď a tady.

Také Vám vyjmenuji všechny situace, které jste od narození prožili a nemáte je zpracované. Tyto situace, pak následně způsobují, že se Vám nedaří. Díky těmto blokům: nemáte partnera, práci, finance apod.

Pomohu Vám odstranit všechny bloky z tohoto života tak, aby jste mohli žít spokojeně „Teď a Tady“ 

V kartách se ukáže minulost, přítomnost.
Při výkladu se zaměříme přímo na aktuální téma a nebo komplexně rozebereme Vaši věštbu.

Výklad karet 60 minut 1200,- objednávky přes rezervační systém

 Zde v tomto videu se dozvíte, proč je výklad minulosti a všech bloků důležitější, než se ptát na budoucnost.

 

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed