NOVOLUNÍ VE VODNÁŘI 15.2.2018 VE 22:05

TOTO NOVOLUNÍ JE SPOJENÉ S VÁMI MILÝ VODNÁŘI. NEJEN VY, ALE I MY OSTATNÍ BUDEME O TOMTO NOVU PROCHÁZET ZNAMENÍM VODNÁŘE A ZPRACOVÁVAT JEHO ENERGIE.

Silnou touhu po svobodě. Přátelství a přehnanou důvěru v lidi. V období, kdy probíhá novoluní ve znamení Vodnáře, je potřeba si dávat velký pozor na důležitá rozhodnutí – hlavně ohledně financí. Přivítejte nové začátky do svého života, otevřete se změnám a krásné nové cestě. Novoluní je spojeno se začátkem nového cyklu, čas nových příležitostí. Důkladně naplánujte a připravte svou budoucnost. Vaše plány pak mohou počítat s podporou v dosažení úspěchu, pokud k nim přidáte i dostatečně silné pocity a emoce vedoucí k úspěchu.

VZTAHY:
Pouze uvědomělí vodnáři chápou, že volnost ve vztahu je zkouškou jejich zodpovědnosti. Vodnáři se rádi, baví a tak potřebují partnera, který stojí nohama na zemi. A v době, kdy vládne Vodnář, je vhodné otěhotnět, řešit děti, plánovat s dětmi.

ZDRAVÍ:
V tomto období je potřeba se dobře teple oblékat a neprochladnout. Doporučuji masáže, koupání, rituály na očistu, terapii čištění duchovního DNA a vizualizace nových začátků.

VODNÁŘ OVLIVŇUJE:
Lýtka, kotníky, holenní kost, achilovka, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

ZÁKLADNÍ ENERGIE:
Nezávislost, originalita, pokrok, změna, vesmírná láska, vynalézavost, nápaditost, zvýšená citlivost, individualismus.

BARVA: FIALOVÁ
ZÁKLADNÍ ŽIVEL: VZDUCH
Nyní je čas začít znovu a jinak. Seberte poslední zbytky sil, odpusťte si a „BUĎTE KONEČNĚ SAMI SEBOU“. Podpora uzavření minulosti je obrovská. Vodnář totiž podporuje svou energií vymanění se ze starých pout a omezení.

Nové začátky jsou na obzoru.

Naplánujte si do detailu, co toužíte ve svém životě mít. Nové zaměstnání, podnikání, lásku, děti, svatbu, nový dům. Zapojte svou fantazii. Vodnář podporuje cestování. Já jsem vodnářka a cestování je pro mě svoboda a touha poznávat nové, spojila jsem svou práci a nové zážitky. Teď mohu cestovat a plnit své poslání v jednom …

„ZIMNÍ POBYT V KRKONOŠÍCH S TINOU ENERGY“

Vesmír vás vede ke štěstí, spokojenosti a k lásce to jen vy sami si nedovolíte přijmout s otevřenou náručí hojnost ve všech podobách.

Nyní je čas si dopřát vše, po čem vaše srdce i duše touží.

VIDEO HOROSKOPY ÚNOR 2018
CELÁ VIDEO GALERIE VŠECH ZNAMENÍ 🙂 ZDE

 

S láskou Tina Energy

 

REZERVACE všech terapií nyní ON-LINE