Novoluní v Kozorohu 17.1.2018 – 03:17

Kozoroh je znamení s velmi opravdovým pohledem na věc, jemuž vládne zdravý rozum.

Období Měsíce v Kozorohu je charakteristické opatrností a smyslem pro povinnost. Je potřeba se dívat pod povrch a nevidět věci s té horší stránky. 

Ctižádost, bude ovlivňovat každého z nás. Budeme mít potřebu si  víc užívat. Pokud toužíte po změně v oblasti rodiny, vztahů, práce, financí, zázemí, či bydlení, pak na sobě pracujte právě v tomto čase.

Základní energie: struktura, trpělivost, šetrnost, diplomacie, upřímnost, sebekázeň, vytrvalost, spravedlnost, řád, sebeovládání

Pokud toužíte po změně v oblasti rodiny, vztahů i lásky, pak jsem pro Vás natočila tento úžasný video seminář: Síla lásky, který je vytvořený na zpracování těchto energií 🙂

Barva: Indigově modrá

Základní živel: Země

Ovlivňuje: kolena, kyčle, klouby, vazy, šlachy, kostra, kůže.

Doporučuji: péči, jako jsou masáže, hluboké masáže klubů, vaziva a také o pleť a nehty, sauna, koupel, cvičení a plavání

Doporučená terapie: Terapie nové doby – uvolnění mysli Deaktivuje se naše programování a omezení – nastavují se nové vzorce chování a mysli. Dochází k odbourání strachů a fobií…

Zpracovává se hlavně úspěch a novoluní přeje všem novým vzorcům chování, novým plánům, novým snům i vizím. Toužíte po nové práci, prcovním úspěchu. Toužíte něco dokázat? Novoluní v Kozorohu je ten správný čas si přesně naplánovat krok po kroku, jak toho docílit. 

  1. ZBAVTE SE VŠECH PŘEKÁŽEK. VŠECH OMEZENÍ A STARÝCH VZORCŮ CHOVÁNÍ.
  2. Zaměřte se na své sny a cíle. Je potřeba dát jim minimálně tolik energie, jako svým strachům a obavám. Každý z vás máte možnost být šťastní a úspěšní, jen jste sami sobě překážkou.
  3. Začněte znovu a jinak. Lépe s pozitivním postojem k životu a s novou energií. Vaše cílevědomost má být vidět na první pohled vidět.
  4. Rozhodněte se, že necháváte svou minulost (pokud ji samozřejmě propustíte) za sebou.
  5. Rozhodněte se respektovat sami sebe „tady a teď“ . Respektujte své potřeby a svá přání.
  6. Komunikujte a dejte svému okolí najevo, co potřebujete.
  7. Sdělte svůj záměr všem
  8. Najděte způsob JAK 

Jak být úspěšní Vás učím ve velmi oblíbeném SERIÁLU  – ZMĚNA MYŠLENÍ vytvořený pro SKYENERGY TV, kde toto téma rozebíráme do hloubky. Chystá se již 3 díl 🙂

Takže, víme, co udělat abychom nastartovali proces nových začátků a teď je potřeba opravdu začít na sobě pracovat. Tento video seminář Vám pomůže ukotvit hojnost do Vašeho života. Součástí video semináře je rituál na odstranění bloků, velký transformační rituál s ohněm, meditace s Archandělem Arielem a Chamuelem na otevření se hojnosti a nové začátky. Sami si zde zvolíte, jakým směrem se toužíte pohnout. A v neposlední řade afirmace, čili změna myšlení a nastavený trvalé změny.

Naučím Vás pracovat s energiemi hojnosti natolik, aby jste v životě měli už pro vždy, všeho dostatek. 🙂

A pamatujte, že práce na sobě je ustavičná a je potřeba každým krokem sloupávat vrstvu po vrstvě, než se dostanete k podstatě Vaší duše – trvá to!

Je potřeba přijmout fakt, že věci, které si nesete z minulosti, jsou zátěž dlouhodobá a nemůžete očekávat, že se jich jen tak, jako mávnutím kouzelného proutku zbavíte. Každá věc, každá terapie, každý krok, který učiníte má svůj význam a zapadá do kola osudu.

S láskou Tina Energy

tel: 736 217 130

 

NEMÁTE DOSTATEK FINANCÍ? MÁTE POCIT, ŽE NEDOKÁŽETE ŽIVOT PROŽÍVAT A RADOVAT SE Z MALIČKOSTÍ? POTŘEBUJETE NOVOU PRÁCI? CHYBÍ VÁM LÁSKA? POTŘEBUJETE DO SVÉHO ŽIVOTA PŘIJMOUT ZMĚNY?